תביעות ביטוח

משרדנו מייצג לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח לשם קבלת פיצוי כספי בעקבות מצבים רפואיים אשר גורמים לנכות, לאובדן כושר עבודה, למצב סיעודי ואף על עצם הגילוי של מחלות קשות.

עולם הביטוחים הפרטיים מציע מגוון כיסויים ופוליסות – הכיסויים הנפוצים הם כיסוי למקרה מוות ולמקרה של אובדן כושר עבודה (פנסיית נכות). כיסויים אלה כלולים במרבית ההסדרים הפנסיוניים, בין אם מדובר בקרן פנסיה ובין אם בביטוח מנהלים.

בנוסף, לרבים ביטוח סיעודי פרטי או ביטוח סיעודי קבוצתי במסגרת קופות החולים ומקומות עבודה שונים.

מעבר לכיסויים במסגרת הביטוח הפנסיוני ולכיסוי הביטוחי למקרה סיעוד, רבים רוכשים ביטוחים באופן פרטי – ביטוח פרטי אשר משלם סכום מוגדר במקרה מוות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות וביטוח מחלות קשות.

במקרים רבים, הכיסויים הביטוחיים נרכשים זמן רב קודם להתרחשות מקרה הביטוח, ולעיתים נרכשת פוליסה אחת הכוללת מספר סוגי ביטוח. לכן, מנסיוננו, במקרים רבים לקוחותינו כלל אינם מודעים למלוא הכיסויים הביטוחיים שלהם וזאת למרות תשלומים חודשיים שהם משלמים לחברת הביטוח. ליווי של עורך דין תביעות ביטוח, ימנע הרבה חוסר ידע ואי וודאות.

לא אחת, לקוחות פונים אלינו על מנת שנטפל בתאונת עבודה, בתביעת נכות כללית, בתביעה לפטור ממס הכנסה או בתביעה לביטוח מסוים – ורק בהליך בדיקה סדור, אנחנו מגלים כי הוא יכול לממש פוליסות ביטוח נוספות בגין מצבו.

למרבה הצער, פעמים רבות, דווקא בקרות מקרה ביטוח המצדיק פיצוי, נאלץ המבוטח להליך סיזיפי ובירוקרטי שבו חברות הביטוח מקשות עליו בקבלת הפיצוי לו הוא זכאי מתוקף הפוליסה.

פוליסות ביטוח הן דבר מורכב. חברות הביטוח נוהגות לכלול סייגים והגבלות רבים אשר נועדו להפחית ולצמצם את הסכום שישלמו גם בעת התרחשות  מקרה ביטוח.

ליווי של עורך דין תביעות ביטוח עוזר לוודא שחברת הביטוח תשלם את מלוא הסכום המגיע למבוטח – לעיתים תוך הגשת תביעה לבית משפט.

לעיתים, עורך הדין יזהה כי ללקוח כיסויים ביטוחיים נוספים אליהם כלל לא היה מודע, ואף זכות להגיש תביעה או לקבל פיצוי מגורמים שונים מעבר לחברת הביטוח ממנה רכש את הכיסוי הביטוחי.

תאונות תלמידים

הידעתם?  פוליסת תלמידים מבטחת 24 שעות ביממה. 

בכל שנה נפצעים ילדים רבים בתאונות שונות אם זה במסגרת בית הספר ומחוצה לו. הורים רבים אינם יודעים שילדיהם מבוטחים בפוליסת תאונות אישיות.

כל תלמיד במדינת ישראל מבוטח בפוליסת תלמידים.

הפוליסה מבטחת 24 שעות ביממה גם בזמן חופשה מחוץ לשעות הלימודים. ילדכם נפגע בטיול משפחתי, בבית או בגן שעשועים ? ייתכן ומגיע לו פיצוי.

ניהול תביעה בגין נזקי גוף שנגרמו לתלמידים כתוצאה מתאונה הינו עניין משפטי מורכב.

משום שמדובר בקטינים משרדנו דואג לטפל בתיקים אלו במלוא הרגישות המתבקשת ובמקצועיות וכל זאת למטרה אחת – קבלת הפיצוי המגיע להם.

תחומי עיסוק

בקש פגישת ייעוץ

צור קשר

טלפון: 058-5840084
אימייל: office.dicksteinadv@gmail.com
שעות פתיחה: ראשון - חמישי 09:00 - 18:00

Scan the code